Menu
EUR

Eetkamerstoelen: Comfort en Stijl voor Elke Eettafel

De eetkamer is dé plek waar je samenkomt met familie en vrienden om te genieten van heerlijke maaltijden en waardevolle momenten. De juiste eetkamerstoelen maken deze ervaring nóg beter!

309 Producten
Toon:
Toon 25 - 48 van 309
MX Sofa Stoel Metric
MX Sofa
Stoel Metric
Niet alleen mooi om te zien, maar ook zeer comfortabel, mede door de aanwezighei...
€159,00 €131,41
MX Sofa Stoel Tesla - Steel (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Stoel Tesla - Steel (set van 2 stoelen)
Modern gevormde en comfortabele eetkamerstoel in de kleur steel, maar ook leverb...
€238,00 €196,69
Stukprijs: €119,00 / Stuk
MX Sofa Stoel Axa - Antraciet (set van 2 stuks)
MX Sofa
Stoel Axa - Antraciet (set van 2 stuks)
Niet alleen mooi om te zien, maar ook zeer comfortabel, mede door de aanwezighei...
€252,00 €208,26
Stukprijs: €126,00 / Stuk
MX Sofa Stoel Crazy - Cognac (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Stoel Crazy - Cognac (set van 2 stoelen)
De Crazy stoel heeft niet alleen een aangenaam zitcomfort, maar is ook zeer aang...
€176,00 €145,45
Stukprijs: €88,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Talent - Moss (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Talent - Moss (set van 2 stoelen)
Eigentijdse eetkamerstoel met een ongekend hoog zitcomfort. Voorzien van de nieu...
€238,00 €196,69
Stukprijs: €119,00 / Stuk
MX Sofa MX Sofa - Eetkamerstoel Trafford - Beige (set van 2 stoelen)
MX Sofa
MX Sofa - Eetkamerstoel Trafford - Beige (set van 2 stoelen)
Met stoel Trafford haal je niet alleen een functioneel meubelstuk in huis, maar ...
€258,00 €213,22
Stukprijs: €129,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Shelton - Sand (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Shelton - Sand (set van 2 stoelen)
Moderne eetkamerstoel met een zeer hoog zitcomfort. Bekleed met de microvezel st...
€218,00 €180,17
Stukprijs: €109,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Marcon - Sand (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Marcon - Sand (set van 2 stuks)
MX Sofa staat bekend om haar stoelen met een ongekend hoge prijs/kwaliteit verho...
€299,00 €247,11
Stukprijs: €149,50 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Talent - Antraciet (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Talent - Antraciet (set van 2 stoelen)
Eigentijdse eetkamerstoel met een ongekend hoog zitcomfort. Voorzien van de nieu...
€238,00 €196,69
Stukprijs: €119,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Jona - Moss (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Jona - Moss (set van 2 stoelen)
De royale zitting van eetkamerstoel Jona en afgeronde rugleuning geven de stoel ...
€194,00 €160,33
Stukprijs: €97,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Jona - Cognac (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Jona - Cognac (set van 2 stoelen)
De royale zitting van eetkamerstoel Jona en afgeronde rugleuning geven de stoel ...
€194,00 €160,33
Stukprijs: €97,00 / Stuk
Starfurn Eetkamerstoel Bella - Klei - Poot Zwart - Met armleuning
Starfurn
Eetkamerstoel Bella - Klei - Poot Zwart - Met armleuning
Eetkamerstoel Bella is bekleed met zachte kleikleur stof en staat op een slank z...
€229,00 €189,26
MX Sofa Draaibare Eetkamerstoel Yara - Mouse (set van 2 stuks)
MX Sofa
Draaibare Eetkamerstoel Yara - Mouse (set van 2 stuks)
Trendy stoel met het alom geprezen zitcomfort van MX Sofa. Uitgevoerd in bouclé ...
€256,00 €211,57
Stukprijs: €128,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Nox - Moss (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Nox - Moss (set van 2 stuks)
Maak van iedere maaltijd een ontspannen moment met de Nox eetkamerstoel van MX S...
€249,00 €205,79
Stukprijs: €124,50 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Nox - Thyme (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Nox - Thyme (set van 2 stuks)
Maak van iedere maaltijd een ontspannen moment met de Nox eetkamerstoel van MX S...
€249,00 €205,79
Stukprijs: €124,50 / Stuk
MX Sofa MX Sofa - Eetkamerstoel Longford - Sage (set van 2 stoelen)
MX Sofa
MX Sofa - Eetkamerstoel Longford - Sage (set van 2 stoelen)
Met de Longford eetkamerstoel kies je voor een perfecte balans tussen comfort, k...
€318,00 €262,81
Stukprijs: €159,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Selena - Antraciet (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Selena - Antraciet (set van 2 stuks)
De eetkamerstoel Selena van MX Sofa is de perfecte combinatie van stijl, comfort...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
MX Sofa Stoel Axa - Moss (set van 2 stuks)
MX Sofa
Stoel Axa - Moss (set van 2 stuks)
Niet alleen mooi om te zien, maar ook zeer comfortabel, mede door de aanwezighei...
€252,00 €208,26
Stukprijs: €126,00 / Stuk
MX Sofa MX Sofa - Eetkamerstoel Trafford - Antraciet (set van 2 stoelen)
MX Sofa
MX Sofa - Eetkamerstoel Trafford - Antraciet (set van 2 stoelen)
Met stoel Trafford haal je niet alleen een functioneel meubelstuk in huis, maar ...
€258,00 €213,22
Stukprijs: €129,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Selena - Cognac (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Selena - Cognac (set van 2 stuks)
De eetkamerstoel Selena van MX Sofa is de perfecte combinatie van stijl, comfort...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Austin - Cognac (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Austin - Cognac (set van 2 stoelen)
Eetkamerstoel Austin – Comfort en Stijl in Één. Deze elegante stoel is bekleed m...
€218,00 €180,17
Stukprijs: €109,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Pluto - Antraciet (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Pluto - Antraciet (set van 2 stuks)
Comfortabel zitten aan uw tafel doet u met stoel Pluto, en dat voor een wel heel...
€196,00 €161,98
Stukprijs: €98,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Scala - Antraciet (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Scala - Antraciet (set van 2 stoelen)
Moderne eetkamerstoel met een zeer hoog zitcomfort. Bekleed met de microvezel st...
€238,00 €196,69
Stukprijs: €119,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Miracle - Cognac (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Miracle - Cognac (set van 2 stuks)
Deze eetkamerstoel in de kleur Cognac heeft een zeer comfortabele zitpositie doo...
€230,00 €190,08
Stukprijs: €115,00 / Stuk
Toon 25 - 48 van 309
Eetkamerstoelen: Comfort en Stijl voor Elke Eettafel

Bij ons vind je een uitgebreide collectie eetkamerstoelen die comfort, design en functionaliteit combineren. Of je nu houdt van een moderne, industriële, klassieke of Scandinavische stijl – wij hebben de perfecte stoel voor jouw interieur. Kies uit diverse materialen zoals zacht velvet, stijlvol leer of robuust hout, en ontdek modellen met of zonder armleuningen, draaifunctie of extra zitcomfort.

Onze eetkamerstoelen zijn niet alleen een lust voor het oog, maar ook ergonomisch ontworpen voor optimaal zitgemak. Zo kun je urenlang tafelen zonder in te leveren op comfort.

Maak van jouw eetkamer een uitnodigende ruimte waar iedereen graag aanschuift. Ontdek onze collectie en geef jouw interieur een stijlvolle upgrade!

Merken
  • Bekijk meer
Materiaal
  • Bekijk meer
Onderstel
  • Bekijk meer
Soort stoel:
Soort bekleding
  • Bekijk meer
Prijs
Min Max
Sluiten
Bankoverschrijving Contant Digital Wallet Pinnen
Kies uw taal
Kies uw valuta
€

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

Totaal incl. btw
€0,00
Bestel nog voor €75,00 en de verzending is gratis
0
Vergelijk
Start vergelijking

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »