Menu
EUR

Eetkamerstoelen: Comfort en Stijl voor Elke Eettafel

De eetkamer is dé plek waar je samenkomt met familie en vrienden om te genieten van heerlijke maaltijden en waardevolle momenten. De juiste eetkamerstoelen maken deze ervaring nóg beter!

309 Producten
Toon:
Toon 49 - 72 van 309
Starfurn Eetkamerstoel Bella - Gebroken wit - Poot zwart - Met armleuning
Starfurn
Eetkamerstoel Bella - Gebroken wit - Poot zwart - Met armleuning
Eetkamerstoel Bella is bekleed met zachte offwhite stof en staat op een slank zw...
€229,00 €189,26
Benoa Eetkamerstoel Noah Hyper Grijs (set van 2 stoelen)
Benoa
Eetkamerstoel Noah Hyper Grijs (set van 2 stoelen)
De Noah stoel combineert een modern design met optimaal zitcomfort. Dankzij de z...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
Benoa Eetkamerstoel Noah Hyper Curry (set van 2 stoelen)
Benoa
Eetkamerstoel Noah Hyper Curry (set van 2 stoelen)
De Noah stoel combineert een modern design met optimaal zitcomfort. Dankzij de z...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
RV Design Armstoel Katy - Aurora Velours - Hunter - draaivoet
RV Design
Armstoel Katy - Aurora Velours - Hunter - draaivoet
Eetkamerstoel Katy van RV Design is een stijlvolle en veelzijdige toevoeging aan...
€169,00 €139,67
MX Sofa Eetkamer bank Bowie - Truffle
MX Sofa
Eetkamer bank Bowie - Truffle
Maak jouw eetkamer compleet met de stijlvolle eetkamerbank Bowie van MX Sofa, ee...
€358,00 €295,87
MX Sofa Draaibare Eetkamerstoel Yara - Toffee (set van 2 stuks)
MX Sofa
Draaibare Eetkamerstoel Yara - Toffee (set van 2 stuks)
Trendy stoel met het alom geprezen zitcomfort van MX Sofa. Uitgevoerd in bouclé ...
€256,00 €211,57
Stukprijs: €128,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Canberra-B3 - set van 2 stoelen
MX Sofa
Eetkamerstoel Canberra-B3 - set van 2 stoelen
De Canberra stoel maakt deel uit van het nieuwe stoelenconcept van MX Sofa en h...
€338,00 €279,34
Stukprijs: €169,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Puck - Cognac (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Puck - Cognac (set van 2 stoelen)
Als u op zoek bent naar een onderhoudsvriendelijke, zeer comfortabele stoel met ...
€218,00 €180,17
Stukprijs: €109,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Jona - Antraciet (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Jona - Antraciet (set van 2 stoelen)
De royale zitting van eetkamerstoel Jona en afgeronde rugleuning geven de stoel ...
€194,00 €160,33
Stukprijs: €97,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Nox - Antraciet (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Nox - Antraciet (set van 2 stuks)
Maak van iedere maaltijd een ontspannen moment met de Nox eetkamerstoel van MX S...
€249,00 €205,79
Stukprijs: €124,50 / Stuk
RV Design Katy armstoel - Stof Aurora Velours - Antraciet UKFR - draaivoet
RV Design
Katy armstoel - Stof Aurora Velours - Antraciet UKFR - draaivoet
Eetkamerstoel Katy van RV Design is een stijlvolle en veelzijdige toevoeging aan...
€189,00 €156,20
RV Design Katy armstoel - stof Teddy - champagne - draaivoet
RV Design
Katy armstoel - stof Teddy - champagne - draaivoet
Eetkamerstoel Katy van RV Design is een stijlvolle en veelzijdige toevoeging aan...
€189,00 €156,20
MX Sofa MX Sofa - Eetkamerstoel Longford - Beige (set van 2 stoelen)
MX Sofa
MX Sofa - Eetkamerstoel Longford - Beige (set van 2 stoelen)
Met de Longford eetkamerstoel kies je voor een perfecte balans tussen comfort, k...
€318,00 €262,81
Stukprijs: €159,00 / Stuk
MX Sofa MX Sofa - Eetkamerstoel Argentina - Natural (set van 2 stoelen)
MX Sofa
MX Sofa - Eetkamerstoel Argentina - Natural (set van 2 stoelen)
Of je nu gaat voor strak en modern of warm en gezellig, met de Argentina eetkame...
€315,00 €260,33
Stukprijs: €157,50 / Stuk
MX Sofa MX Sofa - Eetkamerstoel Argentina - Sky (set van 2 stoelen)
MX Sofa
MX Sofa - Eetkamerstoel Argentina - Sky (set van 2 stoelen)
Of je nu gaat voor strak en modern of warm en gezellig, met de Argentina eetkame...
€249,00 €205,79
Stukprijs: €124,50 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Miracle - Olive (set van  2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Miracle - Olive (set van 2 stuks)
Deze eetkamerstoel in de kleur Olive heeft een zeer comfortabele zitpositie door...
€230,00 €190,08
Stukprijs: €115,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Nox - Sand (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Nox - Sand (set van 2 stuks)
Maak van iedere maaltijd een ontspannen moment met de Nox eetkamerstoel van MX S...
€249,00 €205,79
Stukprijs: €124,50 / Stuk
RV Design Stoel Paula zwart stof Soft Sand
RV Design
Stoel Paula zwart stof Soft Sand
Stoel PAULA combineert een eigentijds design met optimaal zitcomfort. De slanke,...
€109,00 €90,08
Starfurn Eetkamerstoel Dani - Fluwelen lichtblauw (set van 2)
Starfurn
Eetkamerstoel Dani - Fluwelen lichtblauw (set van 2)
De Eetkamerstoel Dani Velvet Antraciet combineert comfort met een moderne uitstr...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
Starfurn Eetkamerstoel Dani - Fluweel Antraciet (set van 2)
Starfurn
Eetkamerstoel Dani - Fluweel Antraciet (set van 2)
De Eetkamerstoel Dani Velvet Antraciet combineert comfort met een moderne uitstr...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
Benoa Eetkamerstoel Noah Adore Ocean (set van 2 stoelen)
Benoa
Eetkamerstoel Noah Adore Ocean (set van 2 stoelen)
De Noah stoel combineert een modern design met optimaal zitcomfort. Dankzij de z...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
Benoa Eetkamerstoel Noah Boucle Beige (set van 2 stoelen)
Benoa
Eetkamerstoel Noah Boucle Beige (set van 2 stoelen)
De Noah stoel combineert een modern design met optimaal zitcomfort. Dankzij de z...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
RV Design Armstoel Katy - draaivoet - Aurora Velours - Goud
RV Design
Armstoel Katy - draaivoet - Aurora Velours - Goud
Eetkamerstoel Katy van RV Design is een stijlvolle en veelzijdige toevoeging aan...
€179,00 €147,93
RV Design Katy armstoel - Aurora Velours - Hunter UKFR - draaivoet
RV Design
Katy armstoel - Aurora Velours - Hunter UKFR - draaivoet
Eetkamerstoel Katy van RV Design is een stijlvolle en veelzijdige toevoeging aan...
€189,00 €156,20
Toon 49 - 72 van 309
Eetkamerstoelen: Comfort en Stijl voor Elke Eettafel

Bij ons vind je een uitgebreide collectie eetkamerstoelen die comfort, design en functionaliteit combineren. Of je nu houdt van een moderne, industriële, klassieke of Scandinavische stijl – wij hebben de perfecte stoel voor jouw interieur. Kies uit diverse materialen zoals zacht velvet, stijlvol leer of robuust hout, en ontdek modellen met of zonder armleuningen, draaifunctie of extra zitcomfort.

Onze eetkamerstoelen zijn niet alleen een lust voor het oog, maar ook ergonomisch ontworpen voor optimaal zitgemak. Zo kun je urenlang tafelen zonder in te leveren op comfort.

Maak van jouw eetkamer een uitnodigende ruimte waar iedereen graag aanschuift. Ontdek onze collectie en geef jouw interieur een stijlvolle upgrade!

Merken
  • Bekijk meer
Materiaal
  • Bekijk meer
Onderstel
  • Bekijk meer
Soort stoel:
Soort bekleding
  • Bekijk meer
Prijs
Min Max
Sluiten
Bankoverschrijving Contant Digital Wallet Pinnen
Kies uw taal
Kies uw valuta
€

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

Totaal incl. btw
€0,00
Bestel nog voor €75,00 en de verzending is gratis
0
Vergelijk
Start vergelijking

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »