Menu
EUR

Eetkamerstoelen: Comfort en Stijl voor Elke Eettafel

De eetkamer is dé plek waar je samenkomt met familie en vrienden om te genieten van heerlijke maaltijden en waardevolle momenten. De juiste eetkamerstoelen maken deze ervaring nóg beter!

309 Producten
Toon:
Toon 73 - 96 van 309
Starfurn Eetkamerstoel Demi - Off-white - Poot brons - Met armleuning - set van 2 stoelen
Starfurn
Eetkamerstoel Demi - Off-white - Poot brons - Met armleuning - set van 2 stoelen
Eetkamerstoel Demi combineert elegantie met optimaal zitcomfort. De zachte, luxe...
€438,00 €361,98
Stukprijs: €219,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamer bank Bowie - Toffee
MX Sofa
Eetkamer bank Bowie - Toffee
Maak jouw eetkamer compleet met de stijlvolle eetkamerbank Bowie van MX Sofa, ee...
€358,00 €295,87
MX Sofa Draaibare Eetkamerstoel Yara - Pearl (set van 2 stuks)
MX Sofa
Draaibare Eetkamerstoel Yara - Pearl (set van 2 stuks)
Trendy stoel met het alom geprezen zitcomfort van MX Sofa. Uitgevoerd in bouclé ...
€256,00 €211,57
Stukprijs: €128,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Roma - Pearl (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Roma - Pearl (set van 2 stuks)
Trendy stoel met het alom geprezen zitcomfort van MX Sofa. Uitgevoerd in teddyst...
€278,00 €229,75
Stukprijs: €139,00 / Stuk
Starfurn Eetkamerstoel Bella - Kaneel - Bronzen poot - Met armleuning
Starfurn
Eetkamerstoel Bella - Kaneel - Bronzen poot - Met armleuning
Eetkamerstoel Bella is bekleed met zachte kaneelkleur stof en staat op een slank...
€249,00 €205,79
Starfurn Eetkamerstoel Bella - Gebroken wit - Poot zandkleurig - Met armleuning
Starfurn
Eetkamerstoel Bella - Gebroken wit - Poot zandkleurig - Met armleuning
Eetkamerstoel Bella is bekleed met zachte offwhite stof en staat op een slank za...
€249,00 €205,79
RV Design Stoel Paula zwart stof Zachte Kiezel
RV Design
Stoel Paula zwart stof Zachte Kiezel
Stoel PAULA combineert een eigentijds design met optimaal zitcomfort. De slanke,...
€109,00 €90,08
RV Design Armstoel Katy - Aurora Velours - Antraciet - draaivoet
RV Design
Armstoel Katy - Aurora Velours - Antraciet - draaivoet
Eetkamerstoel Katy van RV Design is een stijlvolle en veelzijdige toevoeging aan...
€169,00 €139,67
MX Sofa MX Sofa - Eetkamerstoel Trafford - Sage (set van 2 stoelen)
MX Sofa
MX Sofa - Eetkamerstoel Trafford - Sage (set van 2 stoelen)
Met stoel Trafford haal je niet alleen een functioneel meubelstuk in huis, maar ...
€258,00 €213,22
Stukprijs: €129,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamer stoel Lily - Beige (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamer stoel Lily - Beige (set van 2 stuks)
Eetkamerstoel Lily, de perfecte combinatie van stijl, comfort en duurzaamheid. B...
€278,00 €229,75
Stukprijs: €139,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Marcon - Thyme (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Marcon - Thyme (set van 2 stuks)
MX Sofa staat bekend om haar stoelen met een ongekend hoge prijs/kwaliteit verho...
€299,00 €247,11
Stukprijs: €149,50 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Torro - Cognac (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Torro - Cognac (set van 2 stoelen)
Moderne eetkamerstoel met een zeer hoog zitcomfort. Bekleed met de microvezel st...
€238,00 €196,69
Stukprijs: €119,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Nynke - Antraciet (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Nynke - Antraciet (set van 2 stoelen)
Deze luxe eetkamerstoel is leverbaar in 4 verschillende kleuren. De microvezel b...
€208,00 €171,90
Stukprijs: €104,00 / Stuk
MX Sofa Stoel Spot - Pebble (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Stoel Spot - Pebble (set van 2 stoelen)
Mooie eetkamerstoel voor een mooie prijs in de kleur pebble, maar ook leverbaar ...
€190,00 €157,02
Stukprijs: €95,00 / Stuk
Starfurn Eetkamerstoel Dani - Fluweel Champagne (set van 2)
Starfurn
Eetkamerstoel Dani - Fluweel Champagne (set van 2)
De Eetkamerstoel Dani Velvet Antraciet combineert comfort met een moderne uitstr...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
Benoa Eetkamerstoel Noah Oester (set van 2 stoelen)
Benoa
Eetkamerstoel Noah Oester (set van 2 stoelen)
De Noah stoel combineert een modern design met optimaal zitcomfort. Dankzij de z...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
Benoa Eetkamerstoel Noah Clay (set van 2 stoelen)
Benoa
Eetkamerstoel Noah Clay (set van 2 stoelen)
De Noah stoel combineert een modern design met optimaal zitcomfort. Dankzij de z...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
RV Design Katy armstoel - stof Aurora velours - Liver - draaivoet
RV Design
Katy armstoel - stof Aurora velours - Liver - draaivoet
Eetkamerstoel Katy van RV Design is een stijlvolle en veelzijdige toevoeging aan...
€169,00 €139,67
MX Sofa MX Sofa - Eetkamerstoel Longford - Antraciet (set van 2 stoelen)
MX Sofa
MX Sofa - Eetkamerstoel Longford - Antraciet (set van 2 stoelen)
Met de Longford eetkamerstoel kies je voor een perfecte balans tussen comfort, k...
€318,00 €262,81
Stukprijs: €159,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Austin - Hunter groen (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Austin - Hunter groen (set van 2 stoelen)
Eetkamerstoel Austin – Comfort en Stijl in Één. Deze elegante stoel is bekleed m...
€218,00 €180,17
Stukprijs: €109,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Marcon - Antraciet (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Marcon - Antraciet (set van 2 stuks)
MX Sofa staat bekend om haar stoelen met een ongekend hoge prijs/kwaliteit verho...
€299,00 €247,11
Stukprijs: €149,50 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Magic - Olive (set van  2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Magic - Olive (set van 2 stuks)
Deze eetkamerstoel in de kleur Steel heeft een zeer comfortabele zitpositie door...
€238,00 €196,69
Stukprijs: €119,00 / Stuk
Starfurn Eetkamerstoel Nova - Antraciet (set van 2)
Starfurn
Eetkamerstoel Nova - Antraciet (set van 2)
Met zijn elegante vormgeving en tijdloze kleuren is deze stoel een stijlvolle to...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
Starfurn Eetkamerstoel Nova - Goud (set van 2)
Starfurn
Eetkamerstoel Nova - Goud (set van 2)
Met zijn elegante vormgeving en tijdloze kleuren is deze stoel een stijlvolle to...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
Toon 73 - 96 van 309
Eetkamerstoelen: Comfort en Stijl voor Elke Eettafel

Bij ons vind je een uitgebreide collectie eetkamerstoelen die comfort, design en functionaliteit combineren. Of je nu houdt van een moderne, industriële, klassieke of Scandinavische stijl – wij hebben de perfecte stoel voor jouw interieur. Kies uit diverse materialen zoals zacht velvet, stijlvol leer of robuust hout, en ontdek modellen met of zonder armleuningen, draaifunctie of extra zitcomfort.

Onze eetkamerstoelen zijn niet alleen een lust voor het oog, maar ook ergonomisch ontworpen voor optimaal zitgemak. Zo kun je urenlang tafelen zonder in te leveren op comfort.

Maak van jouw eetkamer een uitnodigende ruimte waar iedereen graag aanschuift. Ontdek onze collectie en geef jouw interieur een stijlvolle upgrade!

Merken
  • Bekijk meer
Materiaal
  • Bekijk meer
Onderstel
  • Bekijk meer
Soort stoel:
Soort bekleding
  • Bekijk meer
Prijs
Min Max
Sluiten
Bankoverschrijving Contant Digital Wallet Pinnen
Kies uw taal
Kies uw valuta
€

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

Totaal incl. btw
€0,00
Bestel nog voor €75,00 en de verzending is gratis
0
Vergelijk
Start vergelijking

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »