Menu
EUR

Eetkamerstoelen: Comfort en Stijl voor Elke Eettafel

De eetkamer is dé plek waar je samenkomt met familie en vrienden om te genieten van heerlijke maaltijden en waardevolle momenten. De juiste eetkamerstoelen maken deze ervaring nóg beter!

309 Producten
Toon:
Toon 97 - 120 van 309
Benoa Eetkamerstoel Noah Moss (set van 2 stoelen)
Benoa
Eetkamerstoel Noah Moss (set van 2 stoelen)
De Noah stoel combineert een modern design met optimaal zitcomfort. Dankzij de z...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
Benoa Eetkamerstoel Noah Hyper donkergroen (set van 2 stoelen)
Benoa
Eetkamerstoel Noah Hyper donkergroen (set van 2 stoelen)
De Noah stoel combineert een modern design met optimaal zitcomfort. Dankzij de z...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
RV Design Katy armstoel - stof Aurora velours - Liver - Mole UKFR - draaivoet
RV Design
Katy armstoel - stof Aurora velours - Liver - Mole UKFR - draaivoet
Eetkamerstoel Katy van RV Design is een stijlvolle en veelzijdige toevoeging aan...
€189,00 €156,20
RV Design Move armstoel Stof Sahara champignon - relaxfunctie - zwart frame
RV Design
Move armstoel Stof Sahara champignon - relaxfunctie - zwart frame
Eetkamerstoel Move – Comfort en stijl in perfecte balans. Deze stoel van het voo...
€239,00 €197,52
Starfurn Eetkamerstoel Demi - Gebroken wit - Zwarte poot - Met armleuning - set van 2 stoelen
Starfurn
Eetkamerstoel Demi - Gebroken wit - Zwarte poot - Met armleuning - set van 2 stoelen
Eetkamerstoel Demi combineert elegantie met optimaal zitcomfort. De zachte, luxe...
€398,00 €328,93
Stukprijs: €199,00 / Stuk
Benoa Eetkamerstoel Lucille Cognac, 4 stuks per doos (set van 4)
Benoa
Eetkamerstoel Lucille Cognac, 4 stuks per doos (set van 4)
De Lucille stoel in de kleur cognac heeft een warme karamelbruine tint met subt...
€344,00 €284,30
Stukprijs: €86,00 / Stuk
Benoa Eetkamerstoel Lucille Perfecte Harmonie Beige (set van 4)
Benoa
Eetkamerstoel Lucille Perfecte Harmonie Beige (set van 4)
Stijlvolle en comfortabele eetkamerstoel Lucille met een moderne uitstraling. De...
€344,00 €284,30
Stukprijs: €86,00 /
MX Sofa Eetkamer bank Bowie - Antraciet
MX Sofa
Eetkamer bank Bowie - Antraciet
Maak jouw eetkamer compleet met de stijlvolle eetkamerbank Bowie van MX Sofa, ee...
€358,00 €295,87
MX Sofa Eetkamerstoel Donna - Toffee (set van 2 stoelen)
-22%
MX Sofa
Eetkamerstoel Donna - Toffee (set van 2 stoelen)
Prachtige en zeer comfortabele eetkamerstoel die garant staat voor jarenlang woo...
€298,00 €246,28 €232,00 €191,74
Stukprijs: €116,00 / Stuk
RV Design Stoel Paula zwart, stof Soft antraciet
RV Design
Stoel Paula zwart, stof Soft antraciet
Stoel PAULA combineert een eigentijds design met optimaal zitcomfort. De slanke,...
€109,00 €90,08
Starfurn Eetkamerstoel Dani - Fluweel Beige (set van 2)
Starfurn
Eetkamerstoel Dani - Fluweel Beige (set van 2)
De Eetkamerstoel Dani Velvet Antraciet combineert comfort met een moderne uitstr...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
RV Design Move armstoel stof Sahara linnen - relaxfunctie - zwart frame
RV Design
Move armstoel stof Sahara linnen - relaxfunctie - zwart frame
Eetkamerstoel Move – Comfort en stijl in perfecte balans. Deze stoel van het voo...
€239,00 €197,52
Starfurn Eetkamerstoel Demi - Klei - Poot Zand - Met armleuning - set van 2 stoelen
Starfurn
Eetkamerstoel Demi - Klei - Poot Zand - Met armleuning - set van 2 stoelen
Eetkamerstoel Demi combineert elegantie met optimaal zitcomfort. De zachte, luxe...
€438,00 €361,98
Stukprijs: €219,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Austin - Antraciet (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Austin - Antraciet (set van 2 stoelen)
Eetkamerstoel Austin – Comfort en Stijl in Één. Deze elegante stoel is bekleed m...
€218,00 €180,17
Stukprijs: €109,00 / Stuk
MX Sofa Stoel Amara - moss (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Stoel Amara - moss (set van 2 stoelen)
De Amara stoel zet de trend waarbij een free-swing onderstel gecombineerd wordt ...
€218,00 €180,17
Stukprijs: €109,00 / Stuk
MX Sofa Stoel Crazy - Olive (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Stoel Crazy - Olive (set van 2 stoelen)
De Crazy stoel heeft niet alleen een aangenaam zitcomfort, maar is ook zeer aang...
€176,00 €145,45
Stukprijs: €88,00 / Stuk
MX Sofa Stoel Olympic - Antraciet (set van 2 stuks)
MX Sofa
Stoel Olympic - Antraciet (set van 2 stuks)
Niet alleen mooi om te zien, maar ook zeer comfortabel, mede door de aanwezighei...
€249,00 €205,79
Stukprijs: €124,50 / Stuk
Starfurn Eetkamerstoel Demi - Kaneel - Poot Zwart - Met armleuning - set van 2 stoelen
Starfurn
Eetkamerstoel Demi - Kaneel - Poot Zwart - Met armleuning - set van 2 stoelen
Der Esszimmerstuhl Demi vereint Eleganz mit optimalem Sitzkomfort. Die weiche, l...
€398,00 €328,93
Stukprijs: €199,00 / Stuk
Benoa Eetkamerstoel Lucille Antraciet 4 stuks per doos (set van 4)
Benoa
Eetkamerstoel Lucille Antraciet 4 stuks per doos (set van 4)
De Lucille stoel in de kleur Antraciet. Een diepe, matte grijstint met een indus...
€344,00 €284,30
Stukprijs: €86,00 / Stuk
Benoa Eetkamerstoel Lucille Perfect Harmony Grijs (set van 4)
Benoa
Eetkamerstoel Lucille Perfect Harmony Grijs (set van 4)
Deze moderne eetkamerstoel combineert comfort met een strak design. De zachte, l...
€344,00 €284,30
Stukprijs: €86,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamer stoel Darwin - Antraciet (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamer stoel Darwin - Antraciet (set van 2 stuks)
Deze prachtige stoel, ontworpen voor ultiem zitcomfort, is bekleed met de luxe s...
€318,00 €262,81
Stukprijs: €159,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Jewel - Cognac (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Jewel - Cognac (set van 2 stuks)
Stoel Jewel doet zijn naam eer aan. Behalve een juweel voor uw interieur is dez...
€272,00 €224,79
Stukprijs: €136,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Canberra-B1 - set van 2 stoelen
MX Sofa
Eetkamerstoel Canberra-B1 - set van 2 stoelen
De Canberra stoel maakt deel uit van het nieuwe stoelenconcept van MX Sofa en h...
€338,00 €279,34
Stukprijs: €169,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Donna - Black (set van 2 stoelen)
-22%
MX Sofa
Eetkamerstoel Donna - Black (set van 2 stoelen)
Prachtige en zeer comfortabele eetkamerstoel die garant staat voor jarenlang woo...
€298,00 €246,28 €232,00 €191,74
Stukprijs: €116,00 /
Toon 97 - 120 van 309
Eetkamerstoelen: Comfort en Stijl voor Elke Eettafel

Bij ons vind je een uitgebreide collectie eetkamerstoelen die comfort, design en functionaliteit combineren. Of je nu houdt van een moderne, industriële, klassieke of Scandinavische stijl – wij hebben de perfecte stoel voor jouw interieur. Kies uit diverse materialen zoals zacht velvet, stijlvol leer of robuust hout, en ontdek modellen met of zonder armleuningen, draaifunctie of extra zitcomfort.

Onze eetkamerstoelen zijn niet alleen een lust voor het oog, maar ook ergonomisch ontworpen voor optimaal zitgemak. Zo kun je urenlang tafelen zonder in te leveren op comfort.

Maak van jouw eetkamer een uitnodigende ruimte waar iedereen graag aanschuift. Ontdek onze collectie en geef jouw interieur een stijlvolle upgrade!

Merken
  • Bekijk meer
Materiaal
  • Bekijk meer
Onderstel
  • Bekijk meer
Soort stoel:
Soort bekleding
  • Bekijk meer
Prijs
Min Max
Sluiten
Bankoverschrijving Contant Digital Wallet Pinnen
Kies uw taal
Kies uw valuta
€

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

Totaal incl. btw
€0,00
Bestel nog voor €75,00 en de verzending is gratis
0
Vergelijk
Start vergelijking

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »