Menu
EUR

Eetkamerstoelen: Comfort en Stijl voor Elke Eettafel

De eetkamer is dé plek waar je samenkomt met familie en vrienden om te genieten van heerlijke maaltijden en waardevolle momenten. De juiste eetkamerstoelen maken deze ervaring nóg beter!

309 Producten
Toon:
Toon 121 - 144 van 309
MX Sofa Eetkamerstoel Scala - Cognac (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Scala - Cognac (set van 2 stoelen)
Moderne eetkamerstoel met een zeer hoog zitcomfort. Bekleed met de microvezel st...
€238,00 €196,69
Stukprijs: €119,00 / Stuk
MX Sofa Stoel Olympic - Cognac (set van 2 stuks)
MX Sofa
Stoel Olympic - Cognac (set van 2 stuks)
Niet alleen mooi om te zien, maar ook zeer comfortabel, mede door de aanwezighei...
€249,00 €205,79
Stukprijs: €124,50 / Stuk
MX Sofa Stoel Riva - Turtle (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Stoel Riva - Turtle (set van 2 stoelen)
Uiterst comfortabele eetkamerstoel in de kleur Turtle (groen), maar ook leverbaa...
€238,00 €196,69
Stukprijs: €119,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Miracle - Pebble (set van  2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Miracle - Pebble (set van 2 stuks)
Deze eetkamerstoel in de kleur Pebble heeft een zeer comfortabele zitpositie doo...
€230,00 €190,08
Stukprijs: €115,00 / Stuk
Starfurn Eetkamerstoel Bella - Kaneel - Poot Zwart - Met armleuning
Starfurn
Eetkamerstoel Bella - Kaneel - Poot Zwart - Met armleuning
Eetkamerstoel Bella is bekleed met zachte kaneelkleur stof en staat op een slank...
€229,00 €189,26
Starfurn Eetkamerstoel Dani - Velours donkergroen (set van 2)
Starfurn
Eetkamerstoel Dani - Velours donkergroen (set van 2)
De Eetkamerstoel Dani Velvet Antraciet combineert comfort met een moderne uitstr...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
Starfurn Eetkamerstoel Nova - Champagne (set van 2)
Starfurn
Eetkamerstoel Nova - Champagne (set van 2)
Met zijn elegante vormgeving en tijdloze kleuren is deze stoel een stijlvolle to...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
Benoa Eetkamerstoel Noah Antraciet (set van 2 stoelen)
Benoa
Eetkamerstoel Noah Antraciet (set van 2 stoelen)
De Noah stoel combineert een modern design met optimaal zitcomfort. Dankzij de z...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
RV Design Katy armstoel - teddystof - ivoor - draaivoet
RV Design
Katy armstoel - teddystof - ivoor - draaivoet
Eetkamerstoel Katy van RV Design is een stijlvolle en veelzijdige toevoeging aan...
€189,00 €156,20
RV Design Katy armstoel - Stof Teddy - Staal - draaivoet
RV Design
Katy armstoel - Stof Teddy - Staal - draaivoet
Eetkamerstoel Katy van RV Design is een stijlvolle en veelzijdige toevoeging aan...
€189,00 €156,20
Benoa Eetkamerstoel Lucille Donkerbruin 4 stuks per doos (set van 4)
Benoa
Eetkamerstoel Lucille Donkerbruin 4 stuks per doos (set van 4)
De Lucille stoel in een warme, rijke donkerbruine tint. Tijdloos maar modern, i...
€344,00 €284,30
Stukprijs: €86,00 / Stuk
Benoa Eetkamerstoel Lucille lichtbruin 4 stuks per doos (set van 4)
Benoa
Eetkamerstoel Lucille lichtbruin 4 stuks per doos (set van 4)
De Lucille stoel in een warme bruine tint met zachte aardse ondertonen. Minimali...
€344,00 €284,30
Stukprijs: €86,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Selena - Olive (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Selena - Olive (set van 2 stuks)
De eetkamerstoel Selena van MX Sofa is de perfecte combinatie van stijl, comfort...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
MX Sofa MX Sofa Ivan - Eetkamerstoel - Antraciet - (set van 2 stoelen)
MX Sofa
MX Sofa Ivan - Eetkamerstoel - Antraciet - (set van 2 stoelen)
Stoel IVAN is bekleed met luxueuze fluweelstof die niet alleen heerlijk zacht aa...
€198,00 €163,64
Stukprijs: €99,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Roma - Toffee (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Roma - Toffee (set van 2 stuks)
Trendy stoel met het alom geprezen zitcomfort van MX Sofa. Uitgevoerd in teddyst...
€278,00 €229,75
Stukprijs: €139,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Torro - Antraciet (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Torro - Antraciet (set van 2 stoelen)
Moderne eetkamerstoel met een zeer hoog zitcomfort. Bekleed met de microvezel st...
€238,00 €196,69
Stukprijs: €119,00 / Stuk
MX Sofa Stoel Amara - cognac (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Stoel Amara - cognac (set van 2 stoelen)
De Amara stoel zet de trend waarbij een free-swing onderstel gecombineerd wordt ...
€218,00 €180,17
Stukprijs: €109,00 / Stuk
Starfurn Eetkamerstoel Bella - Beige - Zwarte poot - Met armleuning
Starfurn
Eetkamerstoel Bella - Beige - Zwarte poot - Met armleuning
Eetkamerstoel Bella is bekleed met zachte beige stof en staat op een slank zwart...
€229,00 €189,26
Benoa Eetkamerstoel Noah Hyper Taupe (set van 2 stoelen)
Benoa
Eetkamerstoel Noah Hyper Taupe (set van 2 stoelen)
De Noah stoel combineert een modern design met optimaal zitcomfort. Dankzij de z...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
RV Design Move armstoel stof Sahara Glacier Ash - relaxfunctie - zwart frame
RV Design
Move armstoel stof Sahara Glacier Ash - relaxfunctie - zwart frame
Eetkamerstoel Move – Comfort en stijl in perfecte balans. Deze stoel van het voo...
€239,00 €197,52
Benoa Eetkamerstoel Lucille - Perfect Harmony - Lichtblauw (set van 4)
Benoa
Eetkamerstoel Lucille - Perfect Harmony - Lichtblauw (set van 4)
4 stuks per doos — compact verpakt, handig om te delen of mee te nemen voor onde...
€344,00 €284,30
Stukprijs: €86,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Rowan - Antraciet (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Rowan - Antraciet (set van 2 stuks)
MX Sofa staat bekend om haar stoelen met een ongekend hoge prijs/kwaliteit verho...
€299,00 €247,11
Stukprijs: €149,50 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Paco - Sand (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Paco - Sand (set van 2 stoelen)
Een zeer comfortabele en draaibare eetkamerstoel die u veel woonplezier zal bezo...
€319,00 €263,64
Stukprijs: €159,50 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Giza - Antraciet (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Giza - Antraciet (set van 2 stoelen)
Een zeer comfortabele en draaibare eetkamerstoel die u veel woonplezier zal bezo...
€258,00 €213,22
Stukprijs: €129,00 / Stuk
Toon 121 - 144 van 309
Eetkamerstoelen: Comfort en Stijl voor Elke Eettafel

Bij ons vind je een uitgebreide collectie eetkamerstoelen die comfort, design en functionaliteit combineren. Of je nu houdt van een moderne, industriële, klassieke of Scandinavische stijl – wij hebben de perfecte stoel voor jouw interieur. Kies uit diverse materialen zoals zacht velvet, stijlvol leer of robuust hout, en ontdek modellen met of zonder armleuningen, draaifunctie of extra zitcomfort.

Onze eetkamerstoelen zijn niet alleen een lust voor het oog, maar ook ergonomisch ontworpen voor optimaal zitgemak. Zo kun je urenlang tafelen zonder in te leveren op comfort.

Maak van jouw eetkamer een uitnodigende ruimte waar iedereen graag aanschuift. Ontdek onze collectie en geef jouw interieur een stijlvolle upgrade!

Merken
  • Bekijk meer
Materiaal
  • Bekijk meer
Onderstel
  • Bekijk meer
Soort stoel:
Soort bekleding
  • Bekijk meer
Prijs
Min Max
Sluiten
Bankoverschrijving Contant Digital Wallet Pinnen
Kies uw taal
Kies uw valuta
€

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

Totaal incl. btw
€0,00
Bestel nog voor €75,00 en de verzending is gratis
0
Vergelijk
Start vergelijking

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »