Menu
EUR

Eetkamerstoelen: Comfort en Stijl voor Elke Eettafel

De eetkamer is dé plek waar je samenkomt met familie en vrienden om te genieten van heerlijke maaltijden en waardevolle momenten. De juiste eetkamerstoelen maken deze ervaring nóg beter!

309 Producten
Toon:
Toon 145 - 168 van 309
MX Sofa Eetkamerstoel Roma - Mouse (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Roma - Mouse (set van 2 stuks)
Trendy stoel met het alom geprezen zitcomfort van MX Sofa. Uitgevoerd in teddyst...
€278,00 €229,75
Stukprijs: €139,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Donna - Ash (set van 2 stoelen)
-22%
MX Sofa
Eetkamerstoel Donna - Ash (set van 2 stoelen)
Prachtige en zeer comfortabele eetkamerstoel die garant staat voor jarenlang woo...
€298,00 €246,28 €232,00 €191,74
Stukprijs: €116,00 /
MX Sofa Eetkamerstoel Nynke - Cognac (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Nynke - Cognac (set van 2 stoelen)
Deze luxe eetkamerstoel is leverbaar in 4 verschillende kleuren. De microvezel b...
€208,00 €171,90
Stukprijs: €104,00 / Stuk
Starfurn Eetkamerstoel Bella - Beige - Poot zandkleurig - Met armleuning
Starfurn
Eetkamerstoel Bella - Beige - Poot zandkleurig - Met armleuning
Eetkamerstoel Bella is bekleed met zachte beige stof en staat op een slank zandk...
€249,00 €205,79
Starfurn Eetkamerstoel Bella - Klei - Poot brons - Met armleuning
Starfurn
Eetkamerstoel Bella - Klei - Poot brons - Met armleuning
Eetkamerstoel Bella is bekleed met zachte kleikleur stof en staat op een slank b...
€249,00 €205,79
Benoa Eetkamerstoel Noah Cognac (set van 2 stoelen)
Benoa
Eetkamerstoel Noah Cognac (set van 2 stoelen)
De Noah stoel combineert een modern design met optimaal zitcomfort. Dankzij de z...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
RV Design Katy armstoel - stof Teddy - naturel - draaivoet
RV Design
Katy armstoel - stof Teddy - naturel - draaivoet
Eetkamerstoel Katy van RV Design is een stijlvolle en veelzijdige toevoeging aan...
€189,00 €156,20
MX Sofa Eetkamer stoel Jane - Curry (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamer stoel Jane - Curry (set van 2 stuks)
Maak kennis met eetkamerstoel Jane van het gerenommeerde merk MX Sofa – dé perfe...
€295,90 €244,55
Stukprijs: €147,95 / Stuk
MX Sofa Eetkamer stoel Jane - Natural (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamer stoel Jane - Natural (set van 2 stuks)
Maak kennis met eetkamerstoel Jane van het gerenommeerde merk MX Sofa – dé perfe...
€295,90 €244,55
Stukprijs: €147,95 / Stuk
MX Sofa Eetkamer stoel Darwin - Natural (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamer stoel Darwin - Natural (set van 2 stuks)
Deze prachtige stoel, ontworpen voor ultiem zitcomfort, is bekleed met de luxe s...
€318,00 €262,81
Stukprijs: €159,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Chili - Sand (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Chili - Sand (set van 2 stoelen)
Eigentijdse en uiterst comfortabele eetkamerstoel, bekleed met de luxueuze goldy...
€258,00 €213,22
Stukprijs: €129,00 / Stuk
MX Sofa Stoel Venz - Lichtgrijs (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Stoel Venz - Lichtgrijs (set van 2 stoelen)
Stoel Venz is een stoel met een zeer aangenaam zitcomfort. Vuil en vlekken horen...
€238,00 €196,69
Stukprijs: €119,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Nynke - Taupe (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Nynke - Taupe (set van 2 stoelen)
Deze luxe eetkamerstoel is leverbaar in 4 verschillende kleuren. De microvezel b...
€208,00 €171,90
Stukprijs: €104,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Nynke - Mosgroen (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Nynke - Mosgroen (set van 2 stoelen)
Deze luxe eetkamerstoel is leverbaar in 4 verschillende kleuren. De microvezel b...
€208,00 €171,90
Stukprijs: €104,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Lee - Olijfgroen (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Lee - Olijfgroen (set van 2 stuks)
Deze eetkamerstoel in de kleur heeft een zeer comfortabele zitpositie door de ge...
€238,00 €196,69
Stukprijs: €119,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Lee - Cognac (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Lee - Cognac (set van 2 stuks)
Deze eetkamerstoel in de kleur heeft een zeer comfortabele zitpositie door de ge...
€238,00 €196,69
Stukprijs: €119,00 / Stuk
MX Sofa MX Sofa Stoel Bari
MX Sofa
MX Sofa Stoel Bari
Met fluweelstof beklede en zeer comfortable eetkamerstoel leverbaar in de kleure...
€99,00 €81,82
MX Sofa Eetkamer stoel Jane - Antraciet (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamer stoel Jane - Antraciet (set van 2 stuks)
Maak kennis met eetkamerstoel Jane van het gerenommeerde merk MX Sofa – dé perfe...
€295,90 €244,55
Stukprijs: €147,95 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Maisie - Beige (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Maisie - Beige (set van 2 stoelen)
De eetkamerstoel Maisie van MX Sofa combineert comfort, stijl en kwaliteit in éé...
€307,90 €254,46
Stukprijs: €153,95 / Stuk
MX Sofa Eetkamer stoel Jagger - Sand (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamer stoel Jagger - Sand (set van 2 stuks)
Geef je eetkamer een stijlvolle upgrade met de eetkamerstoel Jagger! Deze elegan...
€310,00 €256,20
Stukprijs: €155,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamer stoel River - Antraciet (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamer stoel River - Antraciet (set van 2 stuks)
Ervaar de perfecte mix van stijl en comfort. Maak van uw eetkamer een stijlvolle...
€278,00 €229,75
Stukprijs: €139,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamer stoel River - Taupe (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamer stoel River - Taupe (set van 2 stuks)
Ervaar de perfecte mix van stijl en comfort. Maak van uw eetkamer een stijlvolle...
€278,00 €229,75
Stukprijs: €139,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamer stoel Darwin - Curry (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamer stoel Darwin - Curry (set van 2 stuks)
Deze prachtige stoel, ontworpen voor ultiem zitcomfort, is bekleed met de luxe s...
€318,00 €262,81
Stukprijs: €159,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Miracle - Sand (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Miracle - Sand (set van 2 stuks)
Deze eetkamerstoel in de kleur Cognac heeft een zeer comfortabele zitpositie doo...
€230,00 €190,08
Stukprijs: €115,00 / Stuk
Toon 145 - 168 van 309
Eetkamerstoelen: Comfort en Stijl voor Elke Eettafel

Bij ons vind je een uitgebreide collectie eetkamerstoelen die comfort, design en functionaliteit combineren. Of je nu houdt van een moderne, industriële, klassieke of Scandinavische stijl – wij hebben de perfecte stoel voor jouw interieur. Kies uit diverse materialen zoals zacht velvet, stijlvol leer of robuust hout, en ontdek modellen met of zonder armleuningen, draaifunctie of extra zitcomfort.

Onze eetkamerstoelen zijn niet alleen een lust voor het oog, maar ook ergonomisch ontworpen voor optimaal zitgemak. Zo kun je urenlang tafelen zonder in te leveren op comfort.

Maak van jouw eetkamer een uitnodigende ruimte waar iedereen graag aanschuift. Ontdek onze collectie en geef jouw interieur een stijlvolle upgrade!

Merken
  • Bekijk meer
Materiaal
  • Bekijk meer
Onderstel
  • Bekijk meer
Soort stoel:
Soort bekleding
  • Bekijk meer
Prijs
Min Max
Sluiten
Bankoverschrijving Contant Digital Wallet Pinnen
Kies uw taal
Kies uw valuta
€

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

Totaal incl. btw
€0,00
Bestel nog voor €75,00 en de verzending is gratis
0
Vergelijk
Start vergelijking

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »