Menu
EUR

Eetkamerstoelen: Comfort en Stijl voor Elke Eettafel

De eetkamer is dé plek waar je samenkomt met familie en vrienden om te genieten van heerlijke maaltijden en waardevolle momenten. De juiste eetkamerstoelen maken deze ervaring nóg beter!

309 Producten
Toon:
Toon 169 - 192 van 309
MX Sofa Eetkamerstoel Metric - Antraciet (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Metric - Antraciet (set van 2 stoelen)
Niet alleen mooi om te zien, maar ook zeer comfortabel, mede door de aanwezighei...
€318,00 €262,81
Stukprijs: €159,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Canberra-A3 - set van 2 stoelen
MX Sofa
Eetkamerstoel Canberra-A3 - set van 2 stoelen
De Canberra stoel maakt deel uit van het nieuwe stoelenconcept van MX Sofa en h...
€338,00 €279,34
Stukprijs: €169,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Pluto - Thyme (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Pluto - Thyme (set van 2 stuks)
Comfortabel zitten aan uw tafel doet u met stoel Pluto, en dat voor een wel heel...
€196,00 €161,98
Stukprijs: €98,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Torro - Mosgroen (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Torro - Mosgroen (set van 2 stoelen)
Moderne eetkamerstoel met een zeer hoog zitcomfort. Bekleed met de microvezel st...
€238,00 €196,69
Stukprijs: €119,00 / Stuk
MX Sofa Stoel Belize - Mosgroen (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Stoel Belize - Mosgroen (set van 2 stoelen)
De Belize stoel, welke leverbaar is in 3 kleuren, is bekleed met een onderhoudsv...
€269,00 €222,31
Stukprijs: €134,50 / Stuk
MX Sofa Stoel Olympic - Moss (set van 2 stuks)
MX Sofa
Stoel Olympic - Moss (set van 2 stuks)
Niet alleen mooi om te zien, maar ook zeer comfortabel, mede door de aanwezighei...
€249,00 €205,79
Stukprijs: €124,50 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Lee - Antraciet (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Lee - Antraciet (set van 2 stuks)
Deze eetkamerstoel in de kleur heeft een zeer comfortabele zitpositie door de ge...
€238,00 €196,69
Stukprijs: €119,00 / Stuk
MX Sofa Stoel Gaga
MX Sofa
Stoel Gaga
Stoel gaga is een hele mooie en elegante stoel met ultiem zitcomfort. Mooi retro...
€124,50 €102,89
Starfurn Eetkamerstoel Dani - Gouden Fluweel (set van 2)
Starfurn
Eetkamerstoel Dani - Gouden Fluweel (set van 2)
De Eetkamerstoel Dani Velvet Antraciet combineert comfort met een moderne uitstr...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
Starfurn Eetkamerstoel Nova - Beige (set van 2)
Starfurn
Eetkamerstoel Nova - Beige (set van 2)
Met zijn elegante vormgeving en tijdloze kleuren is deze stoel een stijlvolle to...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
MX Sofa MX Sofa Colin – Eetkamerstoelen – Antraciet – Set van 2
MX Sofa
MX Sofa Colin – Eetkamerstoelen – Antraciet – Set van 2
Geef je eetkamer een eigentijdse upgrade met eetkamerstoel Colin van het merk MX...
€329,00 €271,90
Stukprijs: €164,50 /
MX Sofa Eetkamerstoel Maisie - Antraciet (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Maisie - Antraciet (set van 2 stoelen)
De eetkamerstoel Maisie van MX Sofa combineert comfort, stijl en kwaliteit in éé...
€307,90 €254,46
Stukprijs: €153,95 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Maisie - Cognac (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Maisie - Cognac (set van 2 stoelen)
De eetkamerstoel Maisie van MX Sofa combineert comfort, stijl en kwaliteit in éé...
€307,90 €254,46
Stukprijs: €153,95 / Stuk
RV Design Eetkamerstoel Quattro - Cognac (set van 2 stoelen)
RV Design
Eetkamerstoel Quattro - Cognac (set van 2 stoelen)
Transformeer jouw eetkamer met de prachtige eetkamerstoel Quattro, ontworpen doo...
€232,00 €191,74
Stukprijs: €116,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamer stoel River - Natural (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamer stoel River - Natural (set van 2 stuks)
Ervaar de perfecte mix van stijl en comfort. Maak van uw eetkamer een stijlvolle...
€278,00 €229,75
Stukprijs: €139,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Bowie - Toffee (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Bowie - Toffee (set van 2 stoelen)
Met zijn slanke zwart stalen poten en een hoogwaardige bekleding van microvezel ...
€235,90 €194,96
Stukprijs: €117,95 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Magic - Sand (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Magic - Sand (set van 2 stoelen)
Deze eetkamerstoel in de kleur Sandl heeft een zeer comfortabele zitpositie door...
€238,00 €196,69
Stukprijs: €119,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Rowan - Dolphin (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Rowan - Dolphin (set van 2 stuks)
MX Sofa staat bekend om haar stoelen met een ongekend hoge prijs/kwaliteit verho...
€299,00 €247,11
Stukprijs: €149,50 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Fleur - Toffee (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Fleur - Toffee (set van 2 stoelen)
Stoel Ferry is een hele mooie en elegante stoel met ultiem zitcomfort. Mooi retr...
€338,00 €279,34
Stukprijs: €169,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Albany-A1 - set van 2 stoelen
MX Sofa
Eetkamerstoel Albany-A1 - set van 2 stoelen
De Albany stoel maakt deel uit van het nieuwe stoelenconcept van MX Sofa en hee...
€338,00 €279,34
Stukprijs: €169,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Albany-B3 - set van 2 stoelen
MX Sofa
Eetkamerstoel Albany-B3 - set van 2 stoelen
De Albany stoel maakt deel uit van het nieuwe stoelenconcept van MX Sofa en hee...
€338,00 €279,34
Stukprijs: €169,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Pluto - Sand (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Pluto - Sand (set van 2 stuks)
Comfortabel zitten aan uw tafel doet u met stoel Pluto, en dat voor een wel heel...
€196,00 €161,98
Stukprijs: €98,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Chili - Latte (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Chili - Latte (set van 2 stoelen)
Eigentijdse en uiterst comfortabele eetkamerstoel, bekleed met de luxueuze goldy...
€258,00 €213,22
Stukprijs: €129,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Chili - Clay (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Chili - Clay (set van 2 stoelen)
Eigentijdse en uiterst comfortabele eetkamerstoel, bekleed met de luxueuze goldy...
€258,00 €213,22
Stukprijs: €129,00 / Stuk
Toon 169 - 192 van 309
Eetkamerstoelen: Comfort en Stijl voor Elke Eettafel

Bij ons vind je een uitgebreide collectie eetkamerstoelen die comfort, design en functionaliteit combineren. Of je nu houdt van een moderne, industriële, klassieke of Scandinavische stijl – wij hebben de perfecte stoel voor jouw interieur. Kies uit diverse materialen zoals zacht velvet, stijlvol leer of robuust hout, en ontdek modellen met of zonder armleuningen, draaifunctie of extra zitcomfort.

Onze eetkamerstoelen zijn niet alleen een lust voor het oog, maar ook ergonomisch ontworpen voor optimaal zitgemak. Zo kun je urenlang tafelen zonder in te leveren op comfort.

Maak van jouw eetkamer een uitnodigende ruimte waar iedereen graag aanschuift. Ontdek onze collectie en geef jouw interieur een stijlvolle upgrade!

Merken
  • Bekijk meer
Materiaal
  • Bekijk meer
Onderstel
  • Bekijk meer
Soort stoel:
Soort bekleding
  • Bekijk meer
Prijs
Min Max
Sluiten
Bankoverschrijving Contant Digital Wallet Pinnen
Kies uw taal
Kies uw valuta
€

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

Totaal incl. btw
€0,00
Bestel nog voor €75,00 en de verzending is gratis
0
Vergelijk
Start vergelijking

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »