Menu
EUR

Eetkamerstoelen: Comfort en Stijl voor Elke Eettafel

De eetkamer is dé plek waar je samenkomt met familie en vrienden om te genieten van heerlijke maaltijden en waardevolle momenten. De juiste eetkamerstoelen maken deze ervaring nóg beter!

309 Producten
Toon:
Toon 193 - 216 van 309
MX Sofa Stoel Amara - antraciet (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Stoel Amara - antraciet (set van 2 stoelen)
De Amara stoel zet de trend waarbij een free-swing onderstel gecombineerd wordt ...
€218,00 €180,17
Stukprijs: €109,00 / Stuk
MX Sofa Stoel Belize - Antraciet (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Stoel Belize - Antraciet (set van 2 stoelen)
De Belize stoel, welke leverbaar is in 3 kleuren, is bekleed met een onderhoudsv...
€269,00 €222,31
Stukprijs: €134,50 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Scala - Moss (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Scala - Moss (set van 2 stoelen)
Moderne eetkamerstoel met een zeer hoog zitcomfort. Bekleed met de microvezel st...
€238,00 €196,69
Stukprijs: €119,00 / Stuk
MX Sofa MX Sofa - Eetkamerstoel Argentina - Liver (set van 2 stoelen)
MX Sofa
MX Sofa - Eetkamerstoel Argentina - Liver (set van 2 stoelen)
Of je nu gaat voor strak en modern of warm en gezellig, met de Argentina eetkame...
€315,00 €260,33
Stukprijs: €157,50 / Stuk
MX Sofa MX Sofa Ivan - Eetkamerstoel - Moss - (set van 2 stoelen)
MX Sofa
MX Sofa Ivan - Eetkamerstoel - Moss - (set van 2 stoelen)
Stoel IVAN is bekleed met luxueuze fluweelstof die niet alleen heerlijk zacht aa...
€198,00 €163,64
Stukprijs: €99,00 / Stuk
MX Sofa MX Sofa Porta – Eetkamerstoelen – Antraciet – Set van 2
MX Sofa
MX Sofa Porta – Eetkamerstoelen – Antraciet – Set van 2
Ontdek de Eetkamerstoel Porta van MX Sofa – Stijlvol Comfort met een Slimme Twis...
€356,00 €294,21
Stukprijs: €178,00 /
MX Sofa Eetkamer stoel Jane - Taupe (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamer stoel Jane - Taupe (set van 2 stuks)
Maak kennis met eetkamerstoel Jane van het gerenommeerde merk MX Sofa – dé perfe...
€295,90 €244,55
Stukprijs: €147,95 / Stuk
MX Sofa Eetkamer stoel Lake - Curry (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamer stoel Lake - Curry (set van 2 stoelen)
Ervaar comfort en stijl met stoel Lake – de perfecte mix van design en functiona...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Jaimie - Beige (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Jaimie - Beige (set van 2 stoelen)
Eetkamerstoel Jaimie van MX Sofa combineert comfort, stijl en stevigheid in één ...
€247,90 €204,88
Stukprijs: €123,95 / Stuk
RV Design Eetkamerstoel Quattro - Antraciet (set van 2 stoelen)
RV Design
Eetkamerstoel Quattro - Antraciet (set van 2 stoelen)
Transformeer jouw eetkamer met de prachtige eetkamerstoel Quattro, ontworpen doo...
€232,00 €191,74
Stukprijs: €116,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Enzo - Natural (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Enzo - Natural (set van 2 stoelen)
Maak kennis met eetkamerstoel ENZO, een stijlvolle toevoeging aan jouw interieur...
€288,00 €238,02
Stukprijs: €144,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamer stoel Jagger - Taupe (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamer stoel Jagger - Taupe (set van 2 stuks)
Geef je eetkamer een stijlvolle upgrade met de eetkamerstoel Jagger! Deze elegan...
€310,00 €256,20
Stukprijs: €155,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Bowie - Antraciet (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Bowie - Antraciet (set van 2 stoelen)
Met zijn slanke zwart stalen poten en een hoogwaardige bekleding van microvezel ...
€235,90 €194,96
Stukprijs: €117,95 / Stuk
MX Sofa Eetkamer stoel Lily - Dolphin (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamer stoel Lily - Dolphin (set van 2 stuks)
Eetkamerstoel Lily, de perfecte combinatie van stijl, comfort en duurzaamheid. B...
€278,00 €229,75
Stukprijs: €139,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Paco - Taupe (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Paco - Taupe (set van 2 stoelen)
Een zeer comfortabele en draaibare eetkamerstoel die u veel woonplezier zal bezo...
€319,00 €263,64
Stukprijs: €159,50 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Albany-A3 - set van 2 stoelen
MX Sofa
Eetkamerstoel Albany-A3 - set van 2 stoelen
De Albany stoel maakt deel uit van het nieuwe stoelenconcept van MX Sofa en hee...
€338,00 €279,34
Stukprijs: €169,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Brisbane-A1 - set van 2 stoelen
MX Sofa
Eetkamerstoel Brisbane-A1 - set van 2 stoelen
De Brisbane stoel maakt deel uit van het nieuwe stoelenconcept van MX Sofa en h...
€338,00 €279,34
Stukprijs: €169,00 / Stuk
MX Sofa MX Sofa - Eetkamerstoel Jefferson - Antraciet (set van 2 stoelen)
MX Sofa
MX Sofa - Eetkamerstoel Jefferson - Antraciet (set van 2 stoelen)
De stijlvolle Jefferson stoelen zijn bekleed met de duurzame stofsoort Movie, di...
€218,00 €180,17
Stukprijs: €109,00 / Stuk
MX Sofa MX Sofa - Eetkamerstoel Jamaica - Antraciet (set van 2 stoelen)
MX Sofa
MX Sofa - Eetkamerstoel Jamaica - Antraciet (set van 2 stoelen)
Ontdek de stoel Jamaica: een perfecte mix van design, comfort en veelzijdigheid....
€199,00 €164,46
Stukprijs: €99,50 / Stuk
MX Sofa MX Sofa - Eetkamerstoel Jamaica - Clay (set van 2 stoelen)
MX Sofa
MX Sofa - Eetkamerstoel Jamaica - Clay (set van 2 stoelen)
Ontdek de stoel Jamaica: een perfecte mix van design, comfort en veelzijdigheid....
€199,00 €164,46
Stukprijs: €99,50 / Stuk
MX Sofa MX Sofa - Eetkamerstoel Argentina - Liver (set van 2 stoelen)
MX Sofa
MX Sofa - Eetkamerstoel Argentina - Liver (set van 2 stoelen)
Of je nu gaat voor strak en modern of warm en gezellig, met de Argentina eetkame...
€249,00 €205,79
Stukprijs: €124,50 / Stuk
MX Sofa MX Sofa - Eetkamerstoel Argentina - Natural (set van 2 stoelen)
MX Sofa
MX Sofa - Eetkamerstoel Argentina - Natural (set van 2 stoelen)
Of je nu gaat voor strak en modern of warm en gezellig, met de Argentina eetkame...
€249,00 €205,79
Stukprijs: €124,50 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Maisie - Dolphin (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Maisie - Dolphin (set van 2 stoelen)
De eetkamerstoel Maisie van MX Sofa combineert comfort, stijl en kwaliteit in éé...
€307,90 €254,46
Stukprijs: €153,95 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Jaimie - Dolphin (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Jaimie - Dolphin (set van 2 stoelen)
Eetkamerstoel Jaimie van MX Sofa combineert comfort, stijl en stevigheid in één ...
€247,90 €204,88
Stukprijs: €123,95 / Stuk
Toon 193 - 216 van 309
Eetkamerstoelen: Comfort en Stijl voor Elke Eettafel

Bij ons vind je een uitgebreide collectie eetkamerstoelen die comfort, design en functionaliteit combineren. Of je nu houdt van een moderne, industriële, klassieke of Scandinavische stijl – wij hebben de perfecte stoel voor jouw interieur. Kies uit diverse materialen zoals zacht velvet, stijlvol leer of robuust hout, en ontdek modellen met of zonder armleuningen, draaifunctie of extra zitcomfort.

Onze eetkamerstoelen zijn niet alleen een lust voor het oog, maar ook ergonomisch ontworpen voor optimaal zitgemak. Zo kun je urenlang tafelen zonder in te leveren op comfort.

Maak van jouw eetkamer een uitnodigende ruimte waar iedereen graag aanschuift. Ontdek onze collectie en geef jouw interieur een stijlvolle upgrade!

Merken
  • Bekijk meer
Materiaal
  • Bekijk meer
Onderstel
  • Bekijk meer
Soort stoel:
Soort bekleding
  • Bekijk meer
Prijs
Min Max
Sluiten
Bankoverschrijving Contant Digital Wallet Pinnen
Kies uw taal
Kies uw valuta
€

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

Totaal incl. btw
€0,00
Bestel nog voor €75,00 en de verzending is gratis
0
Vergelijk
Start vergelijking

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »