Menu
EUR

Eetkamerstoelen: Comfort en Stijl voor Elke Eettafel

De eetkamer is dé plek waar je samenkomt met familie en vrienden om te genieten van heerlijke maaltijden en waardevolle momenten. De juiste eetkamerstoelen maken deze ervaring nóg beter!

309 Producten
Toon:
Toon 217 - 240 van 309
MX Sofa Eetkamer stoel Luka - Antraciet (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamer stoel Luka - Antraciet (set van 2 stuks)
De eetkamerstoel LUKA van MX Sofa combineert stijl en comfort op een perfecte ma...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
RV Design Eetkamerstoel Quattro - Pebble (set van 2 stoelen)
RV Design
Eetkamerstoel Quattro - Pebble (set van 2 stoelen)
Transformeer jouw eetkamer met de prachtige eetkamerstoel Quattro, ontworpen doo...
€232,00 €191,74
Stukprijs: €116,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamer bank Jagger - Taupe (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamer bank Jagger - Taupe (set van 2 stuks)
Ontdek de Gebogen Eetkamerbank Jagger – Perfecte Mix van Stijl en Comfort. Speci...
€796,00 €657,85
Stukprijs: €398,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamer stoel Darwin - Taupe (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamer stoel Darwin - Taupe (set van 2 stuks)
Deze prachtige stoel, ontworpen voor ultiem zitcomfort, is bekleed met de luxe s...
€318,00 €262,81
Stukprijs: €159,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Jewel - Hunter (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Jewel - Hunter (set van 2 stuks)
Stoel Jewel doet zijn naam eer aan. Behalve een juweel voor uw interieur is dez...
€272,00 €224,79
Stukprijs: €136,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Metric - Cognac (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Metric - Cognac (set van 2 stoelen)
Niet alleen mooi om te zien, maar ook zeer comfortabel, mede door de aanwezighei...
€318,00 €262,81
Stukprijs: €159,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Ferry - Ash (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Ferry - Ash (set van 2 stoelen)
Stoel Ferry is een hele mooie en elegante stoel met ultiem zitcomfort. Mooi retr...
€288,00 €238,02
Stukprijs: €144,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Ferry - Black (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Ferry - Black (set van 2 stoelen)
Stoel Ferry is een hele mooie en elegante stoel met ultiem zitcomfort. Mooi retr...
€288,00 €238,02
Stukprijs: €144,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Albany-A2 - set van 2 stoelen
MX Sofa
Eetkamerstoel Albany-A2 - set van 2 stoelen
De Albany stoel maakt deel uit van het nieuwe stoelenconcept van MX Sofa en hee...
€338,00 €279,34
Stukprijs: €169,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Albany-B1 - set van 2 stoelen
MX Sofa
Eetkamerstoel Albany-B1 - set van 2 stoelen
De Albany stoel maakt deel uit van het nieuwe stoelenconcept van MX Sofa en hee...
€338,00 €279,34
Stukprijs: €169,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Albany-C1 - set van 2 stoelen
MX Sofa
Eetkamerstoel Albany-C1 - set van 2 stoelen
De Albany stoel maakt deel uit van het nieuwe stoelenconcept van MX Sofa en hee...
€338,00 €279,34
Stukprijs: €169,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Canberra-A1 - set van 2 stoelen
MX Sofa
Eetkamerstoel Canberra-A1 - set van 2 stoelen
De Canberra stoel maakt deel uit van het nieuwe stoelenconcept van MX Sofa en h...
€338,00 €279,34
Stukprijs: €169,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Canberra-B2 - set van 2 stoelen
MX Sofa
Eetkamerstoel Canberra-B2 - set van 2 stoelen
De Canberra stoel maakt deel uit van het nieuwe stoelenconcept van MX Sofa en h...
€338,00 €279,34
Stukprijs: €169,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Canberra-C1 - set van 2 stoelen
MX Sofa
Eetkamerstoel Canberra-C1 - set van 2 stoelen
De Canberra stoel maakt deel uit van het nieuwe stoelenconcept van MX Sofa en h...
€338,00 €279,34
Stukprijs: €169,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Canberra-C3 - set van 2 stoelen
MX Sofa
Eetkamerstoel Canberra-C3 - set van 2 stoelen
De Canberra stoel maakt deel uit van het nieuwe stoelenconcept van MX Sofa en h...
€338,00 €279,34
Stukprijs: €169,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Pedri - Thyme (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Pedri - Thyme (set van 2 stuks)
Op deze luxe eetkamerstoel ervaart u het ultieme zitcomfort door de high density...
€295,00 €243,80
Stukprijs: €147,50 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Puck - Taupe (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Puck - Taupe (set van 2 stoelen)
Als u op zoek bent naar een onderhoudsvriendelijke, zeer comfortabele stoel met ...
€218,00 €180,17
Stukprijs: €109,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Puck - Mosgroen (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Puck - Mosgroen (set van 2 stoelen)
Als u op zoek bent naar een onderhoudsvriendelijke, zeer comfortabele stoel met ...
€218,00 €180,17
Stukprijs: €109,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Puck - Antraciet (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Puck - Antraciet (set van 2 stoelen)
Als u op zoek bent naar een onderhoudsvriendelijke, zeer comfortabele stoel met ...
€218,00 €180,17
Stukprijs: €109,00 / Stuk
Eastfurn Balero Barstoel
Eastfurn
Balero Barstoel
Oerdegelijke Barstoel, voor de laagste prijs!
€79,00 €65,29
MX Sofa MX Sofa - Eetkamerstoel Jefferson - Natural (set van 2 stoelen)
MX Sofa
MX Sofa - Eetkamerstoel Jefferson - Natural (set van 2 stoelen)
De stijlvolle Jefferson stoelen zijn bekleed met de duurzame stofsoort Movie, di...
€218,00 €180,17
Stukprijs: €109,00 / Stuk
MX Sofa MX Sofa - Eetkamerstoel Jefferson - Taupe  (set van 2 stoelen)
MX Sofa
MX Sofa - Eetkamerstoel Jefferson - Taupe (set van 2 stoelen)
De stijlvolle Jefferson stoelen zijn bekleed met de duurzame stofsoort Movie, di...
€218,00 €180,17
Stukprijs: €109,00 / Stuk
MX Sofa MX Sofa - Eetkamerstoel Jamaica - Clay (set van 2 stoelen)
MX Sofa
MX Sofa - Eetkamerstoel Jamaica - Clay (set van 2 stoelen)
Ontdek de stoel Jamaica: een perfecte mix van design, comfort en veelzijdigheid....
€249,00 €205,79
Stukprijs: €124,50 / Stuk
MX Sofa MX Sofa - Eetkamerstoel Argentina - Sky (set van 2 stoelen)
MX Sofa
MX Sofa - Eetkamerstoel Argentina - Sky (set van 2 stoelen)
Of je nu gaat voor strak en modern of warm en gezellig, met de Argentina eetkame...
€315,00 €260,33
Stukprijs: €157,50 / Stuk
Toon 217 - 240 van 309
Eetkamerstoelen: Comfort en Stijl voor Elke Eettafel

Bij ons vind je een uitgebreide collectie eetkamerstoelen die comfort, design en functionaliteit combineren. Of je nu houdt van een moderne, industriële, klassieke of Scandinavische stijl – wij hebben de perfecte stoel voor jouw interieur. Kies uit diverse materialen zoals zacht velvet, stijlvol leer of robuust hout, en ontdek modellen met of zonder armleuningen, draaifunctie of extra zitcomfort.

Onze eetkamerstoelen zijn niet alleen een lust voor het oog, maar ook ergonomisch ontworpen voor optimaal zitgemak. Zo kun je urenlang tafelen zonder in te leveren op comfort.

Maak van jouw eetkamer een uitnodigende ruimte waar iedereen graag aanschuift. Ontdek onze collectie en geef jouw interieur een stijlvolle upgrade!

Merken
  • Bekijk meer
Materiaal
  • Bekijk meer
Onderstel
  • Bekijk meer
Soort stoel:
Soort bekleding
  • Bekijk meer
Prijs
Min Max
Sluiten
Bankoverschrijving Contant Digital Wallet Pinnen
Kies uw taal
Kies uw valuta
€

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

Totaal incl. btw
€0,00
Bestel nog voor €75,00 en de verzending is gratis
0
Vergelijk
Start vergelijking

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »