Menu
EUR

Eetkamerstoelen: Comfort en Stijl voor Elke Eettafel

De eetkamer is dé plek waar je samenkomt met familie en vrienden om te genieten van heerlijke maaltijden en waardevolle momenten. De juiste eetkamerstoelen maken deze ervaring nóg beter!

309 Producten
Toon:
Toon 241 - 264 van 309
MX Sofa Eetkamer stoel Lake - Hazel (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamer stoel Lake - Hazel (set van 2 stoelen)
Ervaar comfort en stijl met stoel Lake – de perfecte mix van design en functiona...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamer stoel Lake - Natural (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamer stoel Lake - Natural (set van 2 stoelen)
Ervaar comfort en stijl met stoel Lake – de perfecte mix van design en functiona...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Jaimie - Antraciet (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Jaimie - Antraciet (set van 2 stoelen)
Eetkamerstoel Jaimie van MX Sofa combineert comfort, stijl en stevigheid in één ...
€247,90 €204,88
Stukprijs: €123,95 / Stuk
RV Design Eetkamerstoel Quattro - Groen (set van 2 stoelen)
RV Design
Eetkamerstoel Quattro - Groen (set van 2 stoelen)
Transformeer jouw eetkamer met de prachtige eetkamerstoel Quattro, ontworpen doo...
€232,00 €191,74
Stukprijs: €116,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Puck - Sand (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Puck - Sand (set van 2 stoelen)
Als u op zoek bent naar een onderhoudsvriendelijke, zeer comfortabele stoel met ...
€218,00 €180,17
Stukprijs: €109,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamer bank Jagger - Clay (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamer bank Jagger - Clay (set van 2 stuks)
Ontdek de Gebogen Eetkamerbank Jagger – Perfecte Mix van Stijl en Comfort. Speci...
€796,00 €657,85
Stukprijs: €398,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamer stoel Jagger - Clay (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamer stoel Jagger - Clay (set van 2 stuks)
Geef je eetkamer een stijlvolle upgrade met de eetkamerstoel Jagger! Deze elegan...
€310,00 €256,20
Stukprijs: €155,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamer stoel Lily - Antraciet (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamer stoel Lily - Antraciet (set van 2 stuks)
Eetkamerstoel Lily, de perfecte combinatie van stijl, comfort en duurzaamheid. B...
€278,00 €229,75
Stukprijs: €139,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Seattle - Shell (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Seattle - Shell (set van 2 stuks)
Eetkamerstoel Seattle, de perfecte combinatie van stijl, comfort en duurzaamheid...
€258,00 €213,22
Stukprijs: €129,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Jewel - Antraciet (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Jewel - Antraciet (set van 2 stuks)
Stoel Jewel doet zijn naam eer aan. Behalve een juweel voor uw interieur is dez...
€272,00 €224,79
Stukprijs: €136,00 / Stuk
RV Design Eetkamerstoel Fred - Ecru (set van 2 stoelen)
-5%
RV Design
Eetkamerstoel Fred - Ecru (set van 2 stoelen)
Uniek! Deze 180 graden draaibare stoel is niet zomaar een stoel. Het toppunt van...
€418,00 €345,45 €398,00 €328,93
Stukprijs: €199,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Paco - Antraciet (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Paco - Antraciet (set van 2 stoelen)
Een zeer comfortabele en draaibare eetkamerstoel die u veel woonplezier zal bezo...
€319,00 €263,64
Stukprijs: €159,50 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Giza - Taupe (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Giza - Taupe (set van 2 stoelen)
Een zeer comfortabele en draaibare eetkamerstoel die u veel woonplezier zal bezo...
€258,00 €213,22
Stukprijs: €129,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Albany-B2 - set van 2 stoelen
MX Sofa
Eetkamerstoel Albany-B2 - set van 2 stoelen
De Albany stoel maakt deel uit van het nieuwe stoelenconcept van MX Sofa en hee...
€338,00 €279,34
Stukprijs: €169,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Albany-C2 - set van 2 stoelen
MX Sofa
Eetkamerstoel Albany-C2 - set van 2 stoelen
De Albany stoel maakt deel uit van het nieuwe stoelenconcept van MX Sofa en hee...
€338,00 €279,34
Stukprijs: €169,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Canberra-A2 - set van 2 stoelen
MX Sofa
Eetkamerstoel Canberra-A2 - set van 2 stoelen
De Canberra stoel maakt deel uit van het nieuwe stoelenconcept van MX Sofa en h...
€338,00 €279,34
Stukprijs: €169,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Canberra-C2 - set van 2 stoelen
MX Sofa
Eetkamerstoel Canberra-C2 - set van 2 stoelen
De Canberra stoel maakt deel uit van het nieuwe stoelenconcept van MX Sofa en h...
€338,00 €279,34
Stukprijs: €169,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Pedri - Sand (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Pedri - Sand (set van 2 stuks)
Op deze luxe eetkamerstoel ervaart u het ultieme zitcomfort door de high density...
€295,00 €243,80
Stukprijs: €147,50 / Stuk
MX Sofa MX Sofa - Eetkamerstoel Jamaica - Sand (set van 2 stoelen)
MX Sofa
MX Sofa - Eetkamerstoel Jamaica - Sand (set van 2 stoelen)
Ontdek de stoel Jamaica: een perfecte mix van design, comfort en veelzijdigheid....
€199,00 €164,46
Stukprijs: €99,50 / Stuk
MX Sofa MX Sofa Porta – Eetkamerstoelen – Natural – Set van 2
MX Sofa
MX Sofa Porta – Eetkamerstoelen – Natural – Set van 2
Ontdek de Eetkamerstoel Porta van MX Sofa – Stijlvol Comfort met een Slimme Twis...
€356,00 €294,21
Stukprijs: €178,00 /
MX Sofa MX Sofa Porta – Eetkamerstoelen – Curry – Set van 2
MX Sofa
MX Sofa Porta – Eetkamerstoelen – Curry – Set van 2
Ontdek de Eetkamerstoel Porta van MX Sofa – Stijlvol Comfort met een Slimme Twis...
€356,00 €294,21
Stukprijs: €178,00 /
MX Sofa Eetkamerstoel Puck - Clay (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Puck - Clay (set van 2 stoelen)
Als u op zoek bent naar een onderhoudsvriendelijke, zeer comfortabele stoel met ...
€218,00 €180,17
Stukprijs: €109,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Enzo - Antraciet (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Enzo - Antraciet (set van 2 stoelen)
Maak kennis met eetkamerstoel ENZO, een stijlvolle toevoeging aan jouw interieur...
€288,00 €238,02
Stukprijs: €144,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamer stoel River - Curry (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamer stoel River - Curry (set van 2 stuks)
Ervaar de perfecte mix van stijl en comfort. Maak van uw eetkamer een stijlvolle...
€278,00 €229,75
Stukprijs: €139,00 / Stuk
Toon 241 - 264 van 309
Eetkamerstoelen: Comfort en Stijl voor Elke Eettafel

Bij ons vind je een uitgebreide collectie eetkamerstoelen die comfort, design en functionaliteit combineren. Of je nu houdt van een moderne, industriële, klassieke of Scandinavische stijl – wij hebben de perfecte stoel voor jouw interieur. Kies uit diverse materialen zoals zacht velvet, stijlvol leer of robuust hout, en ontdek modellen met of zonder armleuningen, draaifunctie of extra zitcomfort.

Onze eetkamerstoelen zijn niet alleen een lust voor het oog, maar ook ergonomisch ontworpen voor optimaal zitgemak. Zo kun je urenlang tafelen zonder in te leveren op comfort.

Maak van jouw eetkamer een uitnodigende ruimte waar iedereen graag aanschuift. Ontdek onze collectie en geef jouw interieur een stijlvolle upgrade!

Merken
  • Bekijk meer
Materiaal
  • Bekijk meer
Onderstel
  • Bekijk meer
Soort stoel:
Soort bekleding
  • Bekijk meer
Prijs
Min Max
Sluiten
Bankoverschrijving Contant Digital Wallet Pinnen
Kies uw taal
Kies uw valuta
€

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

Totaal incl. btw
€0,00
Bestel nog voor €75,00 en de verzending is gratis
0
Vergelijk
Start vergelijking

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »