Menu
EUR

Eetkamerstoelen: Comfort en Stijl voor Elke Eettafel

De eetkamer is dé plek waar je samenkomt met familie en vrienden om te genieten van heerlijke maaltijden en waardevolle momenten. De juiste eetkamerstoelen maken deze ervaring nóg beter!

309 Producten
Toon:
Toon 265 - 288 van 309
MX Sofa Eetkamerstoel Ryan - Toffee (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Ryan - Toffee (set van 2 stoelen)
Met zijn strakke design en hoge kwaliteit is de Ryan-stoel niet alleen een lust ...
€268,00 €221,49
Stukprijs: €134,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Rowan - Beige (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Rowan - Beige (set van 2 stuks)
MX Sofa staat bekend om haar stoelen met een ongekend hoge prijs/kwaliteit verho...
€299,00 €247,11
Stukprijs: €149,50 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Seattle - Grey (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Seattle - Grey (set van 2 stuks)
Eetkamerstoel Seattle, de perfecte combinatie van stijl, comfort en duurzaamheid...
€258,00 €213,22
Stukprijs: €129,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Metric - Moss (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Metric - Moss (set van 2 stoelen)
Niet alleen mooi om te zien, maar ook zeer comfortabel, mede door de aanwezighei...
€318,00 €262,81
Stukprijs: €159,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Giza - Sand (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Giza - Sand (set van 2 stoelen)
Een zeer comfortabele en draaibare eetkamerstoel die u veel woonplezier zal bezo...
€258,00 €213,22
Stukprijs: €129,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Mercury - Toffee (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Mercury - Toffee (set van 2 stoelen)
Prachtige en zeer comfortabele eetkamerstoel die garant staat voor jarenlang woo...
€318,00 €262,81
Stukprijs: €159,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Fleur - Black (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Fleur - Black (set van 2 stoelen)
Stoel Ferry is een hele mooie en elegante stoel met ultiem zitcomfort. Mooi retr...
€338,00 €279,34
Stukprijs: €169,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Maud - Grey (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamerstoel Maud - Grey (set van 2 stuks)
MX Sofa staat bekend om haar stoelen met een ongekend hoge prijs/kwaliteit verho...
€324,00 €267,77
Stukprijs: €162,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Brisbane-B1 - set van 2 stoelen
MX Sofa
Eetkamerstoel Brisbane-B1 - set van 2 stoelen
De Brisbane stoel maakt deel uit van het nieuwe stoelenconcept van MX Sofa en h...
€338,00 €279,34
Stukprijs: €169,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Brisbane-C1 - set van 2 stoelen
MX Sofa
Eetkamerstoel Brisbane-C1 - set van 2 stoelen
De Brisbane stoel maakt deel uit van het nieuwe stoelenconcept van MX Sofa en h...
€338,00 €279,34
Stukprijs: €169,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Brisbane-C2 - set van 2 stoelen
MX Sofa
Eetkamerstoel Brisbane-C2 - set van 2 stoelen
De Brisbane stoel maakt deel uit van het nieuwe stoelenconcept van MX Sofa en h...
€338,00 €279,34
Stukprijs: €169,00 / Stuk
Barkruk met rugleuning
Barkruk met rugleuning
Barkruk met rugleuning
€69,00 €57,02
Eastfurn Barkruk
Eastfurn
Barkruk
Barkruk
€69,00 €57,02
MX Sofa MX Sofa - Eetkamerstoel Jefferson - Natural  (set van 2 stoelen)
MX Sofa
MX Sofa - Eetkamerstoel Jefferson - Natural (set van 2 stoelen)
De stijlvolle Jefferson stoelen zijn bekleed met de duurzame stofsoort Movie, di...
€288,00 €238,02
Stukprijs: €144,00 / Stuk
MX Sofa MX Sofa - Eetkamerstoel Jefferson - Taupe  (set van 2 stoelen)
MX Sofa
MX Sofa - Eetkamerstoel Jefferson - Taupe (set van 2 stoelen)
De stijlvolle Jefferson stoelen zijn bekleed met de duurzame stofsoort Movie, di...
€288,00 €238,02
Stukprijs: €144,00 / Stuk
MX Sofa MX Sofa - Eetkamerstoel Jamaica - Sand (set van 2 stoelen)
MX Sofa
MX Sofa - Eetkamerstoel Jamaica - Sand (set van 2 stoelen)
Ontdek de stoel Jamaica: een perfecte mix van design, comfort en veelzijdigheid....
€249,00 €205,79
Stukprijs: €124,50 / Stuk
MX Sofa MX Sofa Colin – Eetkamerstoelen – Cognac – Set van 2
MX Sofa
MX Sofa Colin – Eetkamerstoelen – Cognac – Set van 2
Geef je eetkamer een eigentijdse upgrade met eetkamerstoel Colin van het merk MX...
€329,00 €271,90
Stukprijs: €164,50 /
MX Sofa MX Sofa Colin – Eetkamerstoelen – Beige – Set van 2
MX Sofa
MX Sofa Colin – Eetkamerstoelen – Beige – Set van 2
Geef je eetkamer een eigentijdse upgrade met eetkamerstoel Colin van het merk MX...
€329,00 €271,90
Stukprijs: €164,50 /
MX Sofa Eetkamer stoel Lake - Taupe (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamer stoel Lake - Taupe (set van 2 stoelen)
Ervaar comfort en stijl met stoel Lake – de perfecte mix van design en functiona...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamer stoel Luka - Grey (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamer stoel Luka - Grey (set van 2 stuks)
De eetkamerstoel LUKA van MX Sofa combineert stijl en comfort op een perfecte ma...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamer stoel Luka - Toffee (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamer stoel Luka - Toffee (set van 2 stuks)
De eetkamerstoel LUKA van MX Sofa combineert stijl en comfort op een perfecte ma...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamer stoel Luka - Truffle (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamer stoel Luka - Truffle (set van 2 stuks)
De eetkamerstoel LUKA van MX Sofa combineert stijl en comfort op een perfecte ma...
€298,00 €246,28
Stukprijs: €149,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamerstoel Enzo - Taupe (set van 2 stoelen)
MX Sofa
Eetkamerstoel Enzo - Taupe (set van 2 stoelen)
Maak kennis met eetkamerstoel ENZO, een stijlvolle toevoeging aan jouw interieur...
€288,00 €238,02
Stukprijs: €144,00 / Stuk
MX Sofa Eetkamer bank Jagger - Sand (set van 2 stuks)
MX Sofa
Eetkamer bank Jagger - Sand (set van 2 stuks)
Ontdek de Gebogen Eetkamerbank Jagger – Perfecte Mix van Stijl en Comfort. Speci...
€796,00 €657,85
Stukprijs: €398,00 / Stuk
Toon 265 - 288 van 309
Eetkamerstoelen: Comfort en Stijl voor Elke Eettafel

Bij ons vind je een uitgebreide collectie eetkamerstoelen die comfort, design en functionaliteit combineren. Of je nu houdt van een moderne, industriële, klassieke of Scandinavische stijl – wij hebben de perfecte stoel voor jouw interieur. Kies uit diverse materialen zoals zacht velvet, stijlvol leer of robuust hout, en ontdek modellen met of zonder armleuningen, draaifunctie of extra zitcomfort.

Onze eetkamerstoelen zijn niet alleen een lust voor het oog, maar ook ergonomisch ontworpen voor optimaal zitgemak. Zo kun je urenlang tafelen zonder in te leveren op comfort.

Maak van jouw eetkamer een uitnodigende ruimte waar iedereen graag aanschuift. Ontdek onze collectie en geef jouw interieur een stijlvolle upgrade!

Merken
  • Bekijk meer
Materiaal
  • Bekijk meer
Onderstel
  • Bekijk meer
Soort stoel:
Soort bekleding
  • Bekijk meer
Prijs
Min Max
Sluiten
Bankoverschrijving Contant Digital Wallet Pinnen
Kies uw taal
Kies uw valuta
€

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

Totaal incl. btw
€0,00
Bestel nog voor €75,00 en de verzending is gratis
0
Vergelijk
Start vergelijking

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »